Informācijas līnija
Ātra piegāde
visā Latvijā

Par mums

  RKF “Baltfarm” SIA ir stabils, augošs uzņēmums, kas darbojas kopš 1992.gada. Pamatdarbības virzieni ir medikamentu mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Uzņēmumam pieder aptieku tīkls un veselības centrs. Mūsu sadarbības partneri ir licencēti ražotāji, sertificētas zāļu lieltirgotavas un licencētas aptiekas.

  RKF “Baltfarm” SIA darbība atbilst Eiropas Savienībā, kā arī Latvijas Republikā, pieņemtajām Labas Zāļu izplatīšanas prakses vadlīnijām, nodrošinot izplatīšanas ķēdē tikai kvalitatīvus produktus, drošas zāles, medicīnas u.c. veselības aprūpes preces.

  Uzņēmumā cieši sadarbojoties strādā zinoši, laipni un atsaucīgi, īsti savas nozares pārzinātāji-profesionāļi ar pieredzi, kā arī jaunie un topošie speciālisti, kuri sniegs profesionālu padomu gan par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, gan par veselības aprūpi.

  Klientiem piedāvājam:

  • Kvalitatīvu produkciju ar konkurētspējīgām cenām;
  • plašu preču klāstu;
  • īpaši izdevīgus piedāvājumus;
  • atsaucīgu pieeju katram klientam;
  • farmaceitu konsultācijas;

  • maksimāli vienkāršotus apmaksas veidus un izdevīgus piegādes nosacījumus

   Baltfarm.lv interneta aptiekā Jūs varat iegādāties bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus un vitamīnus, medicīnas preces, medicīnas ierīces, kosmētiku, higiēnas preces, preces mazuļiem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām. Interneta aptieka – ir lieliska iespēja iegādāties visu nepieciešamo internetā ikvienam jebkurā laikā un vietā.

   Mūsu kopējais darbs virzīts uz kvalitatīvu un profesionālu farmaceitisko aprūpi!

   Konsultācijas un jautājumi farmaceitam:

   Kont.tālr.: 67463003

   E. pasts: info@baltfarm.lv