Informācijas līnija
Ātra piegāde
visā Latvijā
Pyrantelum Polpharma 250 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai 15ml

Pyrantelum Polpharma 250 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai 15ml

  • Kods: 1161
  • Pieejamība: Pieejams
  • 3,00€

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Aktīvā viela ir pirantels. Pyrantelum ir pretparazītu zāles, kas paredzētas spalīšu infekcijas (enterobiozes) ārstēšanai kuņģa un zarnu traktā bērniem no 1 gada vecuma un pieaugušajiem (bērniem no 1 gada vecuma līdz 2 gadu vecumam tikai medicīniskā uzraudzībā). Tās iedarbojas uz zarnu parazītu muskuļiem. Paralizētie parazīti no gremošanas trakta tiek izvadīti ar zarnu peristaltikas palīdzību. Pirantels neizraisa kuņģa un zarnu trakta kairinājumu un tārpu migrāciju. Tas ietekmē parazīta formas, kas atbilst gan pieaugušai, gan agrīnai attīstības stadijai, taču neietekmē kāpurus to migrācijas laikā audos. Šo zāļu lietošana ir atkarīga no spalīšu klātbūtnes izkārnījumos un/vai perianālā apvidū (ap anālo atveri).


Papildus informācija

Lietošana
Lietošana Pieaugušie un bērni: ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem no 1 gada vecuma, kuru ķermeņa masa ir vismaz 10 kg, ir: viena deva – 10 mg/kg ķermeņa masas. Bērniem no 1 līdz 2 gadu vecumam ar ķermeņa masu vismaz 10 kg zāles drīkst lietot tikai medicīniskā uzraudzībā. Deva jāatkārto divas vai trīs nedēļas pēc pirmās devas lietošanas. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Ja simptomi neizzūd pēc otrās devas lietošanas, meklējiet medicīnisku palīdzību. Devas pēc pacienta vecuma un ķermeņa masas skatīt tabulu lietošanas instrukcijā. Bērniem no 1 gada vecuma līdz 2 gadu vecumam Pyrantelum drīkst lietot tikai medicīniskā uzraudzībā; Pyrantelum neiesaka lietot bērniem līdz 1 gada vecumam, jo nav pietiekamas pieredzes par šo zāļu lietošanu šajā vecuma grupā.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Atslēgvārdi: Pyrantelum Polpharma 250 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai 15ml