Informācijas līnija
Ātra piegāde
visā Latvijā
Potassium iodide 2% acu pilieni 10ml

Potassium iodide 2% acu pilieni 10ml

  • Kods: 26166
  • Pieejamība: Pieejams
  • 5,90€

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Potassium iodide 2% acu pilienu sastāvā ir kālija jodīds un nelielā daudzumā jods, kas pastiprina peptīdu un lipīdu vielmaiņu un nedaudz samazina asins elementu agregāciju. Vietēji lietojot, jods un jodīdi parasti mazina acs stiklainā ķermeņa kataraktu. Ir iespējams palēnināt apduļķošanos un redzes asuma pazemināšanos, ko izraisa vecuma katarakta.
Potassium 2% acu pilienus lieto, lai sekmētu uzsūkšanos acī, īpaši, ja ir izdalījumi, stiklveida ķermeņa asiņošana un dažādas izcelsmes kataraktas, tīklenes un acs ābola apvalka asinsvadu atero- un arteriolosklerotiskas pārmaiņas, tīklenes bojājumi un tuvredzība, kataraktas sākuma stadijā, radzenes iekaisums un redzes nerva atrofija (uz sifilisa pamata), sēnīšu radīta konjunktīvas un radzenes iekaisuma papildārstēšanai.


Papildus informācija

Lietošana
Lietošana Precīzas devas un zāļu lietošanas ilgumu nosaka ārsts. Parasti pilina pa 1 — 2 pilieniem 2 — 4 reizes dienā konjunktīvas maisā. Lietošanas ilgums nav ierobežots.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Atslēgvārdi: Potassium iodide 2% acu pilieni 10ml