Informācijas līnija
Ātra piegāde
visā Latvijā
Pharma Nord D-Pearls Mega kapsulas, N40

Pharma Nord D-Pearls Mega kapsulas, N40

  • Kods: 56259
  • Pieejamība: Pieejams
  • 10,80€

Uzmanību!

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Saules vitamīns, izšķīdināts aukstā spieduma olīveļļā.

Īpaši labvēlīgs rudenī, ziemā un pavasarī un cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē jebkurā gadalaikā.

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kā arī normālu muskuļu darbību.

Satur 38 µg (1520 IU) D3 vitamīna (holekalciferola).

D vitamīna lomu cilvēka veselībā apstiprina neskaitāmi zinātniskie pētījumi. Šis vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kā arī normālu muskuļu darbību. D vitamīna receptori atrodas gandrīz visos organisma audos un šūnās, kas liecina par to, cik svarīgs ir D vitamīns visa organisma darbības nodrošināšanā.


Nozīmīgākie D vitamīna avoti uzturā ir treknās zivis, zivju ikri, austeres, garneles. Bez tam, D vitamīns tiek sintezēts ādā saules staru ietekmē. D vitamīnu pietiekamā daudzumā var uzņemt, atrodoties saulē 10-15 minūtes dienā un pakļaujot UV stariem 30-40% no ādas virsmas. Ziemeļeiropas, t.sk. Latvijas klimatiskajos apstākļos iedzīvotāji izjūt D vitamīna nepietiekamību gandrīz visa gada garumā, tāpēc ir ieteicams uzņemt to papildus.


D vitamīns ir taukos šķīstošs, tāpēc produkts D-Pearls® Mega ir ražots želatīna kapsulu („pērlīšu”) veidā, kas satur D3 vitamīnu, izšķīdinātu aukstā spieduma olīveļļā. Šī formula nodrošina labāku bioloģisko pieejamību. Katra kapsula satur 38 µg D3 vitamīna bioloģiski aktīvajā formā.


Augstas kvalitātes produkts.

Ražots Pharma Nord farmaceitiskā uzraudzībā


Vairāk par produktu šeit


Lietošana
Lietošana Pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma: 1 kapsula dienā maltītes laikā. Kapsulu norīt veselu vai sakošļāt. Ieteicams lietot rudenī, ziemā un pavasarī, kā arī jebkurā gadalaikā cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Atslēgvārdi: Pharma Nord D-Pearls Mega kapsulas, N40