Informācijas līnija
Ātra piegāde
visā Latvijā
Pharma Nord D-Pearls 3000 kapsulas, N80

Pharma Nord D-Pearls 3000 kapsulas, N80

  • Kods: 79177
  • Pieejamība: Pieejams
  • 20,80€

Uzmanību!

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Saules vitamīns, izšķīdināts aukstā spieduma olīveļļā.

Īpaši labvēlīgs rudenī, ziemā un pavasarī un cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē jebkurā gadalaikā. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kā arī normālu muskuļu darbību.

Satur 75 µg (3000 IU) D3 vitamīna (holekalciferola). Sastāvdaļas: Apjoma palielinātājs: olīveļļa.

Kapsulas apvalks: želatīns. Mitrumuzturētāji: glicerīns, destilēts ūdens. Dabīgas izcelsmes D3 vitamīns no lanolīna. Kakao pulveris ar samazinātu tauku daudzumu.


D vitamīna lomu cilvēka veselībā apstiprina neskaitāmi zinātniskie pētījumi. Šis vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kā arī normālu muskuļu darbību. D vitamīna receptori atrodas gandrīz visos organisma audos un šūnās, kas liecina par to, cik svarīgs ir D vitamīns visa organisma darbības nodrošināšanā.


Nozīmīgākie D vitamīna avoti uzturā ir treknās zivis, zivju ikri, austeres, garneles. Bez tam, D vitamīns tiek sintezēts ādā saules staru ietekmē. D vitamīnu pietiekamā daudzumā var uzņemt, atrodoties saulē 10-15 minūtes dienā un pakļaujot UV stariem 30-40% no ādas virsmas. Ziemeļeiropas, t.sk. Latvijas klimatiskajos apstākļos iedzīvotāji izjūt D vitamīna nepietiekamību gandrīz visa gada garumā, tāpēc ir ieteicams uzņemt to papildus.


D vitamīns ir taukos šķīstošs, tāpēc produkts D-Pearls® 3000 ir ražots želatīna kapsulu („pērlīšu”) veidā, kas satur D3 vitamīnu, izšķīdinātu aukstā spieduma olīveļļā. Šī formula nodrošina labāku bioloģisko pieejamību.


Augstas kvalitātes produkts. 

Ražots Pharma Nord farmaceitiskā uzraudzībā


Vairāk par produktu šeit

Lietošana
Lietošana Pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma: 1 kapsula dienā maltītes laikā. Kapsulu norīt veselu vai sakošļāt. Ieteicams lietot rudenī, ziemā un pavasarī, kā arī jebkurā gadalaikā cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Atslēgvārdi: Pharma Nord D-Pearls 3000 kapsulas, N80