Informācijas līnija
Ātra piegāde
visā Latvijā
ALCO-BYE

ALCO-BYE

  • Kods: 65874
  • Pieejamība: Pieejams
  • 5,54€

Uzmanību!

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

ALCO-BYE
135 ml

Alco-Bye ir radīts ne tikai cilvēkiem, kuriem ir problēmas, lietojot alkoholu, bet arī veseliem cilvēkiem, ja viņiem gadījies iedzert kādu „lieku mēriņu” kāda pasākuma laikā. Alco-Bye ieteicams arī tiem cilvēkiem, kuriem ir gaidāma lietišķa tikšanās, kuras laikā ir paredzēta lietišķu darījumu apspriešana pie pusdienu galda, kas neizslēdz alkoholisko dzērienu esamību uz tā. Līdzekļa lietošana pēc šādas tikšanās palīdz nodrošināt skaidru apziņu un paškontroli.

Tādā veidā kļūst saprotams, ka mazajai, ērtajai pudelītei, kura satur vienreizēji lietojamo devu, atradīsies vieta gan darbā, gan mājās, gan auto aptieciņā.

Cigoriņa saknes, dižzirdzenes saknes, rozmarīna lapas palīdz organismam nodrošināt normālu aknu funkcionēšanu. Cigoriņi palīdz detoksikācijas sistēmām. Ingvera saknes, kanēļkoka miza un lielā dadža saknes veicina normālu glikozes metabolismu. Lielais dadzis veicina asins attīrīšanos. Smilakses saknes un muskata sēklas palīdz uzlabot gremošanu. Medus ir ogļhidrāta glikozes avots. Glikoze ir enerģijas avots smadzenēm un centrālajai nervu sistēmai.


Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Vairāk par produktu  šeit


Lietošana
Lietošana Produkts paredzēts pēc alkohola lietošanas. Lieto iekšķīgi. Pēc vēlēšanās var atšķaidīt ar ūdeni vai sulu. Maksimālā diennakts deva 150 g (135 ml).

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Atslēgvārdi: uztura bagātinātājs